Hokejový zápas červená vs. bílá dne 27.5.2016

27.05.2016 18:41

tv-kostka-hokej-27.5.

Branky (2:2) (3:1) : 5´ Gajdoš J. 1-0, 8´ Klimeš (Osička) 1-1, 9´ Osička (Gajdoš Z.) 1-2, 15´ Gajdoš J. 2-2, 27´ Sopuch (Friza) 2-3, 32´ Foltýn R. 3-3, 47´ Šimák 4-3, 50´ Šimák 5-3

Radko Křivinka: Herně určitě jedno z nejpovedenějších utkání. Obě družstva se střídali v pohledných akcích a útočné kreativitě. Nikdo z hráčů se nezbavoval zbytečně kotoučů a všichni se snažili v rámci možností o kombinační hokej. I brankáři předváděli pěkné zákroky a hlavně se snažili dirigovat obranu před sebou. Utkání tak bylo vyrovnané až do závěrečných minut, ale díky pohotovému zakončení protiútoku tři minuty před koncem se nakonec z výhry přeci jen radovalo družstvo červených a dalo tak pěkný dárek na rozloučenou trenérce Mazánkové, kterou teď čeká tří měsíční pracovní program v USA.

Další utkání tohoto typu bude na programu až po našem přesunu za Lužánky.

Sestava Hobby Hokej červená:Tischler – Šimák, Líska, Konečný, Ráček – Foltýn R., Gajdoš J., Smiga, Doležal, Cajzl, Hron, Kovačič, Sklenář

Sestava Hobby Hokej bílá: Groh – Sopuch, Friza, Klimeš ml., Jakub – Osička, Buček, Gajdoš Z., Carlos, Grvitšvili, Šmiták, Klimeš st.