Amatérský hokej :

Sledování hokejových utkání v televizi vás nenaplňuje? Přijďte na trénink mezi nás, každému, i úplnému začátečníkovi, pomůžeme v těžkých začátcích.Individuální přístup ke každému hráči vám zaručí skvělé zážitky ze hry. Hokej je v Česku nejoblíbenějším sportem, dlouhá tradice a velké hokejové hvězdy jsou toho důkazem. Kdo by se rád ocitnul na ledě a zdokonalil svůj bruslařský i hráčský um, tréninky jsou nejlepší volbou, jak začít co nejdříve. Na našem webu v sekci kalendář akcí najdete přesné termíny tréninků, přes formulář se bezplatně registrujte, zašlete potvrzovací email s vaší účastí, nebo přijďte rovnou mezi nás. Tréninky vedou zkušení trenéři, kteří vám ve vašem snažení ochotně pomohou.


hokejovy brankar   

 

Hokejové tréninky pro amatéry nabízí jednotlivé lekce, které jsou určeny pro hráče všech výkonnostních kategorií, tedy od úplných začátečníků po profesionály. U nás se zaměřujeme na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Hráči jsou rozděleni do skupin dle svých herních schopností. Skupinky jsou tvořeny maximálně 6-8 hráči. Vyzkoušejte i jednodenní a vícedenní kempy  které organizujeme pro menší skupinky amatérských hráčů se zaměřením hlavně na individuální nedostatky a zdokonalování herních dovedností jednotlivce – střelba, přihrávání a zpracování kotouče, obsazování a uvolňování hráče s kotoučem a bez kotouče; rovnovážná cvičení a cvičení s proměnlivým počtem hráčů.Téninkové jednotky jsou zaměřeny především na rozvoj kondičních a koordinačních schopností s důrazem na lední hokej. Mnozí z vás ocení také pořádání letní hokejové školy, modelová utkání, přátelské turnaje, důležitý individuální kondiční trénink mimo led, nácvik střelby mimo led i odborné konzultace.

 

Zažijte pocit vítězství a euforie jako největší hokejové legendy, užívejte si každý trénink i zápas, ať jsou vaše hráčské schopnosti a zkušenosti jakékoliv, každá minuta na ledě je lékem na vaše psychické zdraví, zlepší se vaše fyzická kondice, komunikace, trénink ve skupině je dobrý k rozvoji soutěživosti a herní spolupráce, pomáhá k vytvoření týmového myšlení, který je v hokeji nesmírně důležitý. Neváhejte a přijďte si zahrát s námi amatérský hokej, čeká zde na vás kvalitní trenérský dohled i velice přátelský kolektiv a prostředí.