Hokejový zápas červená vs. bílá 22.4.2016

22.04.2016 17:54

hokejový zápas červená bílá 22.4.
 

Branky : 35´ Klimeš st. (Dobeš) 0-1, 37´ Brzobohatý 1-1, 39´ Šimák (Gajdoš J.) 2-1, 46´  Pokorný (Líska) 3-1, 50´  Líska (List) 
 

Radko Křivinka: Dlouho utkání nepřineslo žádnou branku, pohledných akcí i koncovek bylo více než dost, ale brankáři se předváděli v bezchybných zákrocích. Hráči na obou stranách se snažili dodržovat taktické pokyny stanoveny před utkáním. Obránci se nezbavovali kotoučů a snažili se o rozehrávku. Útočníci se snažili uvolňovat v prostorech jim určených a v útočném pásmu se snažili o rychlé zakončení. Určitě vázla u obou týmů spolupráce obránce-útočník v útočném pásmu, a také obsazování hráčů bez kotouče v pásmu obranném. Dále je samozřejmě třeba neustále pracovat na zlepšení přihrávek a bruslařské mobilitě.
 

V utkání znovu nebyl ani jeden vyloučený hráč, což svědčí o snaze hráčů hrát především hokej a ne se vyžívat v osobních soubojích, za což jim patří dík.
 

Sestava Hobby Hokej červená: Groh – Přezvinský A., Přezvinský B., List, Papež – Šimák, GajdošJ., Brzobohatý – Pokorný, Šuráň, Lípa - Líska
 

Sestava Hobby Hokej bílá: Tischler – Lazar, Rožnovský, Klimeš ml., Habanec – Bárta, Osička, Šmiták - Klimeš st., Foltýn, Dobeš – Halúska, Grvitšvili