Přátelské dvoj utkání s vítězem Znojemské AHL 28.5.2016

28.05.2016 19:13

tv kostka - tj sokol - hokej

(0:0) (0:4)

Radko Křivinka: Oproti vítěznému utkání s Free Star, jsme nastoupili ve značně pozměněné sestavě a na herním projevu to bylo znát. Ustrašený začátek, dvě vyloučení a řada šancí hostů nevěstila nic dobrého. Špatný začátek jsme však přežili bez gólu a od desáte minuty jsme místy začali soupeře přehrávat a vynutili si tlak. Paradoxně v době, kdy to vypadalo, že vstřelíme úvodní gól přišel pravý opak a soupeř se po zaváhání, jinak velice pozorně chytajícího Tischlera, dostal do vedení a po dalších chybách pramenících ze snahy o vstřelení branky, trestal z rychlých protiútoků a postupně navyšoval skóre, až do finální podoby.
 

Sestava Hobby Hokej: Tischler – Požár, Vybíral, Kotol, Velehrach – Sopuch, Štaffa, Ivičič, Štelcl, Buček, Smiga, Urban, Krejčí, Friza

 

 

 

tv kostka-hobbyhokej

(1:0) (0:1)

Radko Křivinka: Po krátké pauze vyplněné taktickými pokyny jsme nastoupili ke druhému utkání. Drobné změny v sestavě vynucené bídnou koncovkou z předešlého utkání přinesly ovoce a odměnou pro nás všechny byl cenný a lichotivý výsledek 1-1. Mrzí nás, že ve velice slušně hraném dvou utkání (pouze 3tresty) došlo ke zranění Pati Požára, který je však již mimo nebezpečí a věříme že se mezi nás brzy vrátí.
 

I když měla naše hra řadu nedostatků, předvedeného výkonu si vážíme a herní projev nám ukázal, že v naší tréninkové přípravě a píli jdeme správným směrem a jsme schopni čelit komukoliv.
 

Sestava Hobby Hokej: Tischler – Požár, Vybíral, Kotol, Velehrach – Sopuch, Štaffa, Ivičič, Štelcl, Buček, Smiga, Urban, Krejčí, Friza