Přátelský zápas Hobby Hokej vs. Free Stars

18.04.2016 18:59

Dalším týmem, který poměří síly s hráči naší hokejové školy, je tým složený kolem kapitána Romana Richtera. Utkání hrané na 3 x 15minut čistého času se uskuteční tuto sobotu 23.4. od 19:15 na stadionu v Brně Lužánkách a všichni naši kamarádi a příznivci jsou srdečně zváni.

Hlavní trenér našich hráčů Radko Křivinka před utkáním prozradil: těší nás, že další amatérský tým si vybral právě nás pro hokejovou konfrontaci. Během krátké doby od našeho vzniku, je to již pátý spřátelený celek, který s námi navazuje spolupráci.
Zatímco pro našeho soupeře je utkání přípravou na příští ročník jedné z amatérských soutěží v Brně, my se zaměříme na sledování herního pokroku našich hráčů a přenesení naučených dovedností z tréninku do samotného utkání. Co se týče hráčského kádru, tak série utkání červená vs. bílá nám stanovila osu družstva, která by nás měla reprezentovat na všech akcích podobného tipu. Již nechceme jít v těchto akcích, kterých si nesmírně vážíme, cestou kdo se ozve, půjde hrát, jádro družstva již máme a vždy ho vhodně doplníme tak abychom byli konkurence schopní. 

 

hoši do toho