Turnaj - Bruck an der Leitha, Österreich

17.05.2017 19:12

Mezinárodní turnaj amatérů Brück an der Leitha

 

Během druhého víkendu v květnu se naše družstvo zúčastnilo turnaje v Rakouském Brücku. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 družstev rozdělených do dvou skupin. Skupinu A tvořily celky: Ice Hawks (AUT), Old Boys (SWK), Rupas (SWK) a Hobby Hokej Brno. Ve skupině B na sebe narazily Easy Team (SWK), Leithana (AUT), Senica (SWK) a Wild Hogs Bratislava. Boje v základní skupině nám po výhře 4:3 a porážkách 0:7 a 1:2 přisoudili třetí příčku a nedělní klání o celkové 5. - 8. místo. Po ranním „zmateném“ výkony, kdy jsme podlehli Senici, se družstvo zvedlo a v posledním utkání zdolalo s přehledem tým Rupasu poměrem 5:1 a obsadilo tak celkově sedmou příčku.
 

Trenér Křivinka hodnotil účinkování na turnaji takto: „ Děkujeme organizátorům za bezproblémový chod turnaje, prostředí v Brücku bylo na výborné úrovni. Co se týče samotného turnaje tak jsme spokojeni s hrou ve třech zápasech, škoda těsné prohry s domácím týmem – mohli jsme skončit lépe, dva zápasy nám nevyšli – no stane se a ke sportu to patří. Tým, tvořený téměř z poloviny nováčky, ve mně zanechal dobrý dojem svým kolektivním pojetím hry a bojovností, zároveň nám turnaj ukázal, na jakých nedostatcích je třeba dále pracovat.

Sestava Hobby Hokej Brno: Pařízek – Kolejka, Chramosta, Vybíral, Růžička, Smažil, Janíček – Štelcl, Helma, Näkki, Kourek, Bureš, Střížová, Vrzal, Medek, Kvasnička

 

FOTOGALERIE ZDE ...